Інші послуги

Наша ключова діяльність – інспекція та сертифікація органічного виробництва. Ми є однією з перших організацій в Україні, залучених до органічного сектору. Ми віддані своїй справі та хочемо поділитися своїми знаннями та досвідом з більшою кількістю постачальників, покупців, споживачів та просто зацікавленими людьми. Завдяки нашій мережі в органічному секторі України, так і за її межами, ми можемо запропонувати вам наступні додаткові послуги:

Для міжнародних трейдерів:
  • Професійний відбір зразків продукції для подальшого проведення аналізів в акредитованих лабораторіях;
  • Організація та допомога у поїздках в межах України до органічних фермерських господарств та переробних підприємств;
Для представників господарств та переробних підприємств: проведення тренінгів та інформаційних семінарів стосовно стандартів та постанов та інших вимог до органічного виробництва;
Для споживачів, студентів, та інших зацікавлених осіб: інформаційні семінари пов’язані зі світом органіки (можуть бути організовані спільно з нашими партнерами: Асоціація БІОЛан, Федерація Органічного Руху України, Клуб Органічного Землеробства тощо).

Зацікавились? Не вагайтеся, зв’яжіться з нами!

Якщо потрібні відгуки про наші послуги, звертайтесь в наступні організації:

Крім того в Органік Стандарт завжди можна придбати книги з органічного виробництва. З питань придбання книг, будь ласка, звертайтесь за телефоном +380 (44) 2006215

Зараз ми пропонуємо для Вас дві книги:
1) Экологическое возделывание овощей. Экхард Георге, Рейханей Эгбаль (Досвід провідних вчених та виробників Німеччини у сфері органічного овочівництва). Зміст книги можна переглянути тут.
2) Органическое сельское хозяйство. Борживой Шарапатка, Иржи Урбан (Досвід провідних фахівців Чехії у сфері органічного виробництва). Зміст книги можна переглянути тут.